חפש

דפנה בן - דוד - ייעוץ זוגי

לחץ לחיוג או התקשר ל-
מספר יעודכן בקרוב 001


לאחר המענה חייג 114 לשלוחה של דפנה בן - דוד

בשיחה ניתן לשאול שאלות בתחומי ההתמחות של דפנה בן - דוד ולקבל מענה וייעוץ מקצועי. השיחה כרוכה בתשלום של עשרה שקלים חדשים לדקה.תחומי התמחות של דפנה בן - דוד

אימון לזוגות
אימון לזוגיות לפנויים ופנויות
אימון לזוגיות לגרושים וגרושות
אימון לפרק בʹ
אימון התפתחות אישית
מומחית בתקשורת בינאישית


כמעט 18 שנה שאני מטפלת באנשים הן ברמה האישית והן ברמה הזוגית.

לאחר שטיפלתי באופן אישי במאות אנשים אני יכולה לומר שתחום ההתמחות שלי זה זיהוי הבעיה במהרה, ומתן כלים פרקטים להניע לשינוי.

אם את/ה חווים קושי במערכות היחסים שלך תתקשרו אלי.

 

לרוב אין לאנשים כלים ועם ההכוונה הנכונה אפשר ליצור שינוי חיובי בחייך.בסופו של דבר הכל מסתובב סביב אנשים. אם את לא מתקשרת בצורה טובה עם המנהל/ת שלך זה משפיע על מצב הרוח שלך ותחושת ההצלחה שלך בחיים. אם אתה לא מצליח לחוות זוגיות כמו שאתה רוצה, זה גורר תסכולים וכעס שניתן לטפל בו, יש מה לעשות. תרימו את הטלפון וחייגו! אל תחכו, אקשיב, נדבר ואכוון אתכם לפתרון פרקטי לאותה בעיה שאתם חווים.


תחומי התמחות שלי סובבים מסביב לאותו ציר – האדם עם עצמו ועם הסביבה:

אימון לזוגות, אימון לזוגיות לפנויים/יות – גרושים/ות שרוצים קשר ולא הולך להם כפי שהיו רוצים, אימון לזוג בפרק 'ב כדי לא לחזור על אותם הטעויות שוב ולפלס דרך חדשה וטובה יותר מקודם, אימון התפתחות אישית להתגבר על מכשולים אישיים ולצאת לדרך חדשה או לפתור בעיות זמניות, אימון לתקשורת בין אישית ליחידים, זוגות ואנשי צוות או שותפים לעסק שאינם מצליחים להסתדר וזה משפיע על התנהלות העסק..

תעודות והסמכות

אני מאמנת התפתחות אישית וזוגית. תחום ההתמחות שלי היא מערכות יחסים ותקשורת בין אישית. בנוסף, רכשתי השכלה בתחומים טיפוליים מרובים שתומכים בידע הרחב שלי גם מאסכולות מערביות וגם מהמזרח.

הייתי מרצה במכללה ולימדתי סטודנטים אילו תהליכים הם צריכים לעבור כדי לטפל באחרים.


מוסמכת בחמישה מקצועות הוליסטיים, רפלקוסולוגיה, שיאצו, ארומתרפיה, פרחי באך ועיסוי.
מאמנת התפתחות אישית עם התמחות בזוגיות.


אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלי בלינק בסוף הדף ולראות איזה ניסיון נוסף ומגוון יש בידי, אשמח לעזור.


לדפנה בן-דוד יש 17 שנות ניסיון בתחום

 

השירותים שלי - דפנה בן - דוד

אימון לזוגות – אני עוזרת לזוגות שחווים משברים וקושי בתקשורת ביניהם ומחפשים לשפר את מערכת היחסים עם כלים פרקטים. אני לומדת את סגנון התקשורת של כל אחד, ומזהה את המכשולים של הזוג ומהווה מעין מתורגמנית אחד של השני עד שהם מצליחים לשמוע אחד את השני באוזניים חדשות. אני סוג של גשר לקשר J

 

אימון לזוגיות לפנויים ופנויות – כבר המון שנים שאני מסייעת לפנויים לקשר להבין מדוע הם לא מצליחים ליצור זוגיות וכיצד, עם כלים פרקטים ותהליך של מודעות ניתן לשנות את הדרך בה הם פועלים וליצור תוצאות שונות תודה לאל כבר חיתנתי כל כך הרבה שמקום שמור לי ולילדיי בגן העדן J
 
אימון לזוגיות לגרושים וגרושות – אני עוזרת לאנשים שסיימו קשר להבין מה היה בקשר הקדום ושלא עבד כדי שיצאו לדרך החדשה עם ארגז כלים חדש וחידוד יותר מדויק מה נכון להם בסבב ב'.
 
אימון פרק ב'- כאן אני מעניקה עזרה לזוגות שרוצים להקים מערכת יחסים חדשה, אך זקוקים לעזרה חיצונית כדי לעזור להם לתקשר ביתר יעילות ולפעול בצורה שונה מבסיבוב הראשון.
 
אימון התפתחות אישית – אני מעבירה אנשים תהליך של מודעות לזהות ולהכיר במכשולים שהם חווים בחיים שלהם ומעניקה להם כלים פרקטים וייעוץ ישים כדי לקבל תוצאות שונות בחיים בתחומים אישיים, מקצועיים ובינאישיים.
 
תקשורת בינאישית - יש לי מיומנות נרכשת ומצטברת של שנות הוותק והניסיון שלי כמטפלת המאפשרת לי לזהות כשלים בתקשורת בין אנשים. אני עוזרת להוות כגשר בין השניים ומלמדת אותם אחד על השני ומראה להם כיצד להבין אחד את השני ביתר קלות ואף ללמוד כיצד לתקשר יותר נכון אחד עם השני.

 

מדוע אנשים פונים אליי - דפנה בן - דוד

פונים אלי כי יש לי המון ניסיון ואני מאפשרת לאנשים להרגיש בנוח מאוד מהר. אנשים נפתחים אלי בסודות כמוסים די מהר וכך אני מגיעה לשורש הבעיה יותר מהר. אני עובדת מהלב ולא רק מהראש ומאוד איכפת לי שאנשים יחיו בטוב אחד עם השני. אני אדם מאוד פרקטי עם ידע רוחני ומעשי נרחב. אני קולטת מהר את הבעיה שמציגים לי, יש לי המון כלי אבחון בארגז הכלים שלי ואני מבינה מהר מאוד איזו דרך האדם צריך לעבור כדי לראות תוצאות שונות בחייו.


מה מייחד אותי

כמות הידע והניסיון שצברתי עם השנים לא מבוטלים..
יש לי מעין חוש נוסף שמאפשר לי לאבחן,בזמן מאוד קצר,  את הקשיים והמכשולים שאדם חווה ולתת לו מענה פרקטי ופתרון לבעיה. אני שומעת בין המילים את הרגש והקושי וזה עוזר לי למצוא את הדרך לפתרון.


באלו בעיות אוכל לסייע לך

מעבר למה כתבתי למעלה, בעיות זוגיות, בעיות של משבר אישי, בעיות תקשורת עם עובדים, בעיות אישיות ופחד להתמודד, קושי להבין את עצמך ולדעת כיצד להחליט...יש עוד הרבה, אני מציעה שתתקשרו פשוט ואבין את הבעיה ומתחיל לפלס דרך לפתרון.


במה אני הכי גאה

שחיתנתי עשרות אנשים בעקבות הכלים שהענקתי לאנשים. שמאות אנשים קיבלו עזרה ממני באופן אישי לשפר את איכות החיים שלהם והם ממשיכים לשלוח לי אנשים לאורך כל השנים הללו. שעזרתי לזוגות למצוא דרך לבנות מחדש את הקשרים שלהם ושאני עוזרת לאנשים לפתוח את הלב אחד אל השני ממקום שהיה נראה בלתי אפשרי.


דף הפייסבוק של דפנה בן - דוד 

האתר של דפנה בן - דוד 


אפשר לרשום תגובות והמלצות 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'דפנה בן-דוד - ייעוץ זוגי שתף עם החברים בטוויטר את 'דפנה בן-דוד - ייעוץ זוגי